O MNIE

   Kilka słów o mnie i ode mnie…

      Zakładka – O MNIE – pozornie nieistotne, moim zdaniem bardzo ważne miejsce każdego BLOGA. Tutaj zagląda czytelnik najpierw… W końcu chciałby wiedzieć z kim ma do czynienia:). Nie zawsze bywa usatysfakcjonowany, ponieważ zazwyczaj tych informacji znajduje niewiele. Ale czy to źle? Tajemnice są fajne – napędzają wyobraźnię. Pozwólcie więc, że i ja zachowam częściową prywatność.

       Co mogę/chcę o sobie napisać? Mam na imię Małgosia, ale często używam formy Margo. Powód jest dosyć prozaiczny – Małgorzata brzmi zbyt poważnie, a Gosia zbyt infantylnie. Pozostaje więc ta nieszczęsna Małgosia [:-)] lub formy pochodne – dlatego Margo:). Założyłam Bloga Mesmerycznie z potrzeby ekspresji, przetłumaczenia swoich emocji na język internetu. Posiadanie własnego kąta w przestrzeni wirtualnej stanowiło dla mnie cel sam w sobie. Teraz stało się  faktem, wyzwaniem i ogromną przyjemnością. Mam nadzieję, że wytrwam i sprostam.

img_20160705_133851       Prywatnie: wieczna doktorantka i aspirująca pisarka.  Nie żyję schematami, nie kieruję się uprzedzeniami, choć pewnie znajdą się i tacy, którzy powiedzą, że to nieprawda.:) No cóż, są w moim życiu kochani i akceptowani, a ich obecność stanowi dowód – Po prostu nie macie racji.:) Znajdziecie tutaj również dużo uśmiechu, kilogramy sarkazmu i szczyptę mądrości (…Taką naprawdę niewielką:) – całość okraszona kreatywnym spojrzeniem. Uczmy się wspólnie jak czuć się komfortowo w świecie, który staje się coraz bardziej niekomfortowy.

Moje spojrzenie, moje opinie, moje zdjęcia* i moje poczucie humoru.

Jeżeli szukasz harmonii w chaosie… Cokolwiek to znaczy, zapnij pasy i zostań ze mną.

 

* Chyba, że zaznaczę inaczej.;)